Erkeklerin 25 yanılgısı

Erkekler, hakkımızda her şeyi bildiklerini ve gönderdiğimiz sinyalleri hep doğru anladıklarını düşünürler! Onlara doğru bildikleri yanlışları hatırlatmaya ne dersin?

 

 

 

 

 

 

 

Yazı: Hazan Aköz

1.
    Bizden bir şey istedikleri zaman, kazayla onlara “Belki, olabilir” dersek, hemen çok mutlu olurlar çünkü bunu direkt “Evet” olarak algılarlar! Oysa “Belki”, sadece “Belki”dir!
2.    Çok rahat olduğunu düşündüğümüz için takviyeli sutyen taktığımızı sanırlar! Ama bırak öyle düşünmeye devam etsinler:)
3.    “Merhaba”, “iyi akşamlar, “iyi günler” diyen tüm güzel kızların kendilerinden hoşlandığını düşünürler!
4.    Futbolu aslında eğlenceli bulduğumuzu ama bunu kabul etmek istemediğimizi düşünürler. Çünkü tüm ilginin üzerimizde olmasını istediğimizi sanırlar.
5.    Eğer karşılarında kazayla dudaklarını ıslatırsan, bunu hemen bir hoşlanma sinyali olarak algılarlar. Oysa belki de soğuk kış günlerinde çatlayan dudaklarını nemlendirmeye çalışıyorsundur.
6.    Kızların bir ilişki içerisindeyken, yalnız olmaktan çok daha mutlu olduklarını düşünürler. Oysa bu durum ilişkiden ilişkiye değişir, öyle değil mi?
7.    Ne giyerlerse giysinler, saçlarını nasıl yaparlarsa yapsınlar, her zaman yakışıklı olduklarını düşünürler. Ama yanılıyorlar. Çünkü giyimlerine ve temizliklerine özen gösterdikleri zaman daha yakışıklılar.
8.    Eğer bir kızın ilgisini ve sevgisini kazandılarsa, onun yaptıkları her şeye tahammül edeceğini düşünürler. Herkesin bir dayanma sınırı olduğunu unuturlar.
9.    Saçlarına fön çektiren tüm kızların düz saçlı olduğunu sanırlar! Sonra yanlarına kuzu gibi gittiğinde dehşete kapılırlar:)
10.    Odalarını ve evi dağıttıklarında bu pisliği perilerin gelip temizlediğini düşünürler. Oysa evlerinde tek bir melek vardır, o da anneleri! İleride evlendiklerinde de bu görev eşlerine düşüyor tahmin edersin ki!

11.    Kızların sadece dedikodu yaptığını ya da alışverişten bahsettiklerini düşünürler. Oysa biz tahmin edemeyecekleri kadar ciddi konulardan bahsedebiliriz.
12.    Hepsi diğer erkeklerden farklı olduklarını sanırlar. Birbirlerine ne kadar benzediklerini görseler, bunalıma girebilirler.  
13.    Kızlara kötü davrandıkları zaman daha karizmatik ve daha çekici olduklarını sanırlar. Ama hayat bir vampir filminden ibaret değil ki! Hatta yeni jenerasyon vampirlerin ne kadar iyi kalpli olduklarını da onlara göstermek gerekir!
14.    Bir hata yaptıkları zaman onu kamufle edebilmek için çiçek almaları gerektiğini düşünürler. Oysa biz çiçekleri içlerinden geldiği için almalarını tercih ederiz.       
15.    Muhalefet oldukları zaman daha zeki göründüklerini düşünürler! Bu yüzden de bir konu hakkında o kadar çok diretirler ki, en sonunda sadece komik duruma düşerler.
16.    Herkesten güçlü, yakışıklı ve çekici olduklarını sanırlar. Birinin onlara bir ayna bulması gerekir!
17.    Yalan söylemek konusunda çok başarılı olduklarını ve yalanlarının asla ortaya çıkmayacağını düşünürler. Bu yüzden de bir yalanlarını yakaladığımızda acayip şaşırırlar.
18.    Takma kirpikleri gerçek sanıp şaşkınlık ve hayranlık karışımı bir yüz ifadesiyle yüzümüze bakarlar!  
19.    Marketten alıp sadece ısıttığımız hazır yiyecekleri bizim yaptığımızı sanıp sevinirler:)
20.    “En çok seni sevdim” dediğimiz zaman hemen inanıverirler.
21.    Aşık oldukları kızın dünyanın en saf ve temiz kızı olduğunu sanırlar. Kim olduğu hiç fark etmez.
22.    Hala hijyenik pedimizin kanatlarının ne işe yaradığını algılayamadılar:)
23.    Saatlerce uğraşıp yaptığımız makyaja rağmen, hiçbir şey yapmadığımızı, doğal takıldığımızı düşünürler.
24.    Onlara güzel görünmek için harcadığımız saatler boşuna! Çünkü ne saçımızı kestirdiğimizi ne de boyattığımızı algılayabilirler.
25.    Rüyalarımızda sadece kendilerini gördüğümüzü zannederler. Robert Pattinson ile yaşadığımız maceralara tanık olsalar, acaba ne yaparlar:)    :):P

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !